zabytki dolnego śląska

www.zabytkidolnegoslaska.com.pl

Polish Czech English French German Italian Russian Spanish

Odwiedź NAJSTRASZNIEJSZY DOM NA DOLNYM ŚLĄSKU! Już w dniach od 13 do 14 lipca Dwór Kaufunga ożyje...a właściwie... opanowany zostanie przez upiory i strachy. Do tego będzie można wejść na Krzywą Wieżę w nocy z lampionami.

 

W Ząbkowicach Śląskich nocne zwiedzanie Krzywej Wieży z lampionami oświetlającymi drogę na jej szczyt będzie możliwy w piątek (13 lipca) i sobotę (14 lipca) od godziny 19:00 aż do północy. Cena za niezapomniany widok jaki czeka zwiedzających to 2 zł za bilet ulgowy oraz 4 zł za bilet normalny.

 

Równie interesującą atrakcją będzie Nawiedzony Dom, który mieści się w Izbie Pamiątek Regionalnych przy ulicy Krzywej. Przez trzy dni aktorzy z Teatru Prawdziwego przeistoczą się w upiory, strachy, zjawy i widma, które zapewne dostarczą wielu niesamowitych przeżyć i pozytywnych emocji... Nawiedzony dom otwarty będzie 13 i 14 lipca  od godz. 12:00 do 22:00. Bilet wstępu do Nawiedzonego Domu, gdzie atrakcje są gwarantowane to koszt 5 złotych. Serdecznie zapraszamy!

 

UWAGA ! Izbę Pamiątek Regionalnych oraz Krzywą Wieżę można zwiedzać w okresie od 1 maja do 30 września w godzinach 10-18 – również w niedzielę!

 

zabkowiceslaskie.pl

 

http://www.youtube.com/watch?v=0m7qEOp4eUM